Opinia o produkcie KOSZULKI NA KARTY DP - 2x50 szt - Niebieskie
Data napisania recenzji: 12-05-2011
Opinia o produkcie: Dobre koszulki dla początkujących, którzy oczekują czegoś więcej niż jedynie najtańszych, przezroczystych koszulek. Niestety, te tańsze przeważają nad tymi pewną cechą - Otóż one się nie rozdzierają przy tasowaniu... W droższych protektorkach często zdarza się, że przy tasowaniu nagle przednia, przezroczysta część odrywa się od tylnej, kolorowej. Szkoda. Trzeba uważać.
Autor recenzji: Arkadiusz Oziębło
Ocena produktu:
Średnia ocena (3/5):
Wszystkich recenzji produktu: 2
Dokładamy wszelkich starań, by opinie pochodziły od klientów, którzy używali produktu lub go nabyli. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z zasadami opisanymi w regulaminie sklepu.

