Opinia o produkcie FASOLKI
Data napisania recenzji: 16-05-2011
Opinia o produkcie: Bardzo wkręcająca gra - Idealna dla całej rodziny na poobiednie granie. Nie ma tu tak mocnego aspektu walki pomiędzy hodowcami, dzięki czemu dzieciaki nauczą się współpracy (A Ci, którzy lubią rywalizować i tak będą to robić, przez agresywną politykę handlową :)) Właśnie gra polega na handlu i wymianach, jeśli dobrze to robisz wygrywasz. Świetna zabawa! Gram od kilku lat i nadal mi się nie znudziło :D
Autor recenzji: Arkadiusz Oziębło
Ocena produktu:
Średnia ocena (5/5):
Wszystkich recenzji produktu: 3
Dokładamy wszelkich starań, by opinie pochodziły od klientów, którzy używali produktu lub go nabyli. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z zasadami opisanymi w regulaminie sklepu.

