Opinia o produkcie ASTRA MILITARUM Valkyrie Box
Data napisania recenzji: 12-05-2011
Opinia o produkcie: Jak zobaczyłem go kiedyś w FW to pomyślałem że muszę go mieć .A tu GW zrobiło mi niespodziankę i wydali go. A co do zasad to tani i bardzo dobrze silny pojazd latający. Wygląda nie ziemsko. Jest bardzo duża jest to zaleta dla modelarza ale wada dla gracza . Ciężko ją schować przed ostrzałem wroga. Najchętniej dał bym 10 gwiazdek :) za wygląd :)
Autor recenzji: Krystian Kowiorski
Ocena produktu:
Średnia ocena (5/5):
Wszystkich recenzji produktu: 1
Dokładamy wszelkich starań, by opinie pochodziły od klientów, którzy używali produktu lub go nabyli. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z zasadami opisanymi w regulaminie sklepu.


